Επιτυχόντες

  • Σίλου Ηλιάνα ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ
  • Αθανασόπουλος Μιχάλης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
  • Καραμπετσάνη Ελένη ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • Μακρογραμβράκης Βαγγέλης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ
  • Κουρλός Δημήτρης ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • Μόσχος Γιώργος Σ.Μ.Υ
  • Φιλιππακοπούλου Δήμητρα ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • Δράζιου Μαρίνα ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • Παππάς Μανούσος ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ
  • Σαρσέντου Κατερίνα ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ
  • Βρανάς Γιάννης ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • Κατσινέλου Κατερίνα ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • Πάλη Νατάσα ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟ
  • Μπιρλή Γεωργία ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ
  • Αλεξανδρίδου Κωνσταντίνα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ
  • Τσεκούρας Παναγιώτης ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
  • Παναγοπούλου Κωνσταντίνα ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  • Σκότζος Νίκος ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΑΣ ΕΠΙΣΤ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ
  • Αλικάκου Θεοδώρα ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧ. ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛ. ΑΓΑΘΩΝ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ
  • Ξανθοπούλου Νάσια ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  • Ανδριανός Γιώργος ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
  • Στάθης Γιάννης ΤΜΗΜΑ ΜΗΧ. ΠΛΗΡΟΦ. ΚΑΙ ΕΠΙΚ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
  • Στεργίου Νίκος ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
  • Στεργίου Βαγγέλης ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
  • Τσίρου Δήμητρα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • Λιάτσος Θοδωρής ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
  • Δήμιζα Χριστίνα ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΑΤΡΑ
  • Παππάς Κωνσταντίνος ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΑΡΟΥΣΙ
  • Αναγνωστοπούλου Χαρά ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΑΡΟΥΣΙ
  • Καριπίδη Ευαγγελία ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
  • Αραπάκη Κατερίνα ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑ
  • Μητσός Αλέξανδρος ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ
  • Υμέρι Ορέστης ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ
  • Κρικέτος Παναγιώτης ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • Ανδρινόπουλος Χρήστος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗ
  • Αδαμόπουλος Γιάννης ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Μπαλατσούκα Αθηνά ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
  • Καρυφύλλης Νίκος ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
  • Τσάμης Εμμανουήλ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑ
  • Γεωργόπουλος Διονύσης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
  • Κωστανίκος Χρήστος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑ
  • Παπαθανασίου Παναγιώτα ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
  • Τυροκόμου Κωνσταντίνα ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΓΡΕΒΕΝΑ
  • Κάλλας Παναγιώτης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
  • Πέρρος Νίκος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΡΤΑ
  • Τραχανάς Παντελής ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ